SPA

 • LOKAL SPOR MASAJI

  Tüm masaj çeşitleriyle birlikte uygulanabilen kısa süreli bir tekniktir. Sırt ya da bacaklara uygulanarak, spor öncesi ya da sonrası kısmi ağrıların giderilmesine yardımcı olur.

 • İSVEÇ MASAJI

  Vücudu canlandırıp, toksinlerden arındıran, kan ve lenf dolaşımını hızlandırıp, derinlemesine rahatlık sağlayan klasik masaj uygulamasıdır. Günün getirdiği gerginlikten uzaklaşır, kusursuz vücut ve ruh dengesini yakalarsınız.

 • AROMATERAPİ MASAJI

  En popüler masajlardan biridir. Farklı doğal aroma esansları ve yağları ile uygulanır. Masajdan sonra kendinizi nasıl hissetmek istediğinize bağlı olarak, terapist size değişik yağ önerilerinde bulunur. Dinlenme, yenilenme veya enerjinizi artırma.

 • SICAK TAŞ MASAJI

  Naturel nehir ve volkanlardan çıkartılan pürüzsüz taşların, sıcak ya da soğuk şekilde, masaj yağlarıyla birlikte uygulandığı faydalı bir masajdır. Hidroterapi etkisi ile vücudun yeniden yapılanıp, yenilenmesini sağlar.

 • SHIATSU MASAJI

  Japonya kökenli olan bu teknik sayesinde, meridyenler üzerindeki belirli noktalara uygulanan basınçla tıkanmalar açılır, böylece enerji akışı ve kan dolaşımı sağlanır. Sindirim ve solunum sisteminin dengelenmesine yardımcı olur.

 • AYAK REFLEKSOLOJİ MASAJI

  Bu masaj çeşidi, ayak tabanındaki sinir noktalarının, bedendeki bölgelre karşılık gelmesi temeline dayanır. Kişinin belirli noktalara verdiği tepkiyle problem saptanır ve bu bölgedeki sorun giderilmeye çalışılır. Enerji akışı yeniden düzenlenir ve rahatlama sağlanır.

 • SELÜLİT MASAJI

  Selülit masajı, lenf sisteminin uyarılması ile selülite neden olan ödem ve toksinlerin idrar yoluyla atılmasını sağlar. Dolaşım sisteminin düzenlenip, metabolizmanın hızlandırılması ve depolanmış yağların çözülmesi esasına dayalıdır.

 • DENİZ TUZU PEELING'İ

  Mineral tuzlar ve bitki yağlarının bileşiminden oluşan bu uygulama ile bedeninizi canlandırın, mükemmel bir deri temizliği yaşarsınız. Rahatlatıcı ılık bir duşun ardından lavanta kokulu losyon ile cildiniz yumuşak ve parlak bir görünüme kavuşur.

 • THAI STRECH

  Thai masajı, vücudun enerji alanlarına " pasif streching " tekniği ile hassas baskı uygulanarak yapılan aktif bir manipülasyondur. İskelet sistemini düzeltir, esnekliği artırır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler.

 • DERİN DOKU MASAJI

  Bu eşsiz teknik ile, vücudunuz hak ettiği ilgiyi bulacak. Dirsek ve ön kol yardımı ile tüm vücudunuza uygulanan bu tedavi edici yöntem sayesinde kusursuz zaman geçireceksiniz.

 • PAŞAM BANYO KÜRÜ

  Hamam terapisi, tercihiniz doğrultusunda ıslak veya köpüklü kese uygulamasıyla birlikte gerçekleştirilir. Bu uygulama cildi ölü hücrelerden arındırır ve gözenekleri açar. Cildin daha fazla oksijen almasını sağlayarak, yenilenme sürecini hızlandırır. Aynı zamanda sinir sistemini sakinleştirici bir etkisi vardır.